آموزش جدیدترین روش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه + خرید

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-100%
آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-100%
آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

آموزش چیدمان ادویه در کابینت و کشوی آشپزخانه

آموزش چیدمان ادویه در کابینت و کشوی آشپزخانه(ترفند چیدمان ادویه)

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

 چیدمان ادویه در کابینت آشپزخانه دارای قوانین مختص به خود است که باید به آن توجه شود. کسانی که به دکوراسیون محیط آشپزخانه خود اهمیت می‌دهند می‌توانند با افزایش شناخت خود نسبت به چینش شیشه‌های ادویه، نمای زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه نمایند.

 اگر چیدمان ادویه در کشو متناسب با فضای آشپزخانه انجام شود، ضمن دسترسی آسان باعث افزایش زیبایی محیط خواهد شد.

 خانم‌های خانه‌دار جهت چیدمان سرویس ادویه بهتر است ابتدا فضای موجود در آشپزخانه را بررسی نمایند. بررسی دقیق فضای درون کابینت باعث خواهد شد تا چیدمان به شکل اصولی انجام شود.

 اگر می‌خواهید قوطی‌های ادویه را درون آشپزخانه فضاسازی کنید بهتر است تا پایان همراه ما باشید.

 

  •  چیدمان ادویه در کابینت و کشوی آشپزخانه

 

 با توجه به سبک زندگی امروزی که فضای آشپزخانه بسیار تنگ و کوچک است، ساماندهی لوازم آشپزخانه باعث خواهد شد تا نظم خاصی به محیط بخشیده شود. خانم‌های کدبانو باید ضمن در نظر گرفتن فضای موجود، با اصول اولیه چیدمان ادویه در کابینت آشنا شوند. در ادامه به بهترین فضاها برای قرارگیری شیشه‌های ادویه اشاره خواهیم داشت.

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

  •  طبقه بندی میز آشپزخانه

 از دیگر ایده‌های قابل اجرا در آشپزخانه این است که دیوارهای آشپزخانه به بخش بندی مختلف تقسیم شود. افراد می‌توانند با طبقه بندی دیوارهای آشپزخانه توسط یک شلف، قوطی‌های ادویه را بر روی آن قرار دهند. در صورتی که بخواهید دسترسی بهتری به شیشه‌های ادویه داشته باشید بهتر است آن را در کنار اجاق گاز طراحی کنید.

 علاوه بر بخش بندی دیوار آشپزخانه، نصب شلف سراسری در زیر کابینت نیز به عنوان یکی دیگر از ابزارهای طراحی محیط آشپزخانه است که مورد توجه خانم‌های کدبانو قرار دارد. 

شلف به شکل سراسری می‌تواند ضمن حفظ زیبایی محیط داخلی آشپزخانه، دسترسی شیشه‌های ادویه را آسان نماید. به مانند چیدمان ادویه در کابینت این شیوه نیز کاربردی است و برای کسانی که فضای کمی درون کابینت خود دارند مناسب است.

 یک نکته حائز اهمیت در این بخش این است که برای انتخاب جنس و رنگ شلف بهتر است به رنگ کابینت خود توجه کنید تا هم خوانی مناسبی با یکدیگر داشته باشند. 

در صورتی که نتوانستید شلف مناسب برای آشپزخانه خود پیدا کنید بهتر است از قفسه چوبی برای قرار دادن شیشه‌های ادویه استفاده کنید. قفسه چوبی دارای کیفیت مناسبی است و با رعایت کردن اصول بهداشتی ماندگاری زیادی نیز دارد.

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

  •  استفاده از جا ادویه‌های رومیزی

 اگر از حساسیت کمتری در چیدمان آشپزخانه خود دارید، می‌توانید با بهره‌گیری از جا ادویه‌های رومیزی، نیاز خود را در این زمینه مرتفع کنید. 

خرید سرویس ادویه کوچک به شما کمک خواهد کرد تا به آسانی بتوانید نظم و ساماندهی مناسبی به شیشه‌های ادویه بدهید. چیدمان ادویه در کابینت با توجه به نوع فضای درون آشپزخانه و میزان کاربرد ادویه‌ها مختلف است.

 اگر محیط آشپزخانه شما از فضاهای محدود بهره می‌برد، جهت خرید جا ادویه‌ای بهتر است مدل‌های کوچک‌تر را انتخاب کنید. نظم دهی به شیشه‌های ادویه کوچک به نسبت مدل‌های بزرگ‌تر، آسان‌تر است و می‌توان این گونه شیشه‌ها را در فضاهای مختلف قرار دارد.

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

  •  استفاده از فضاهای کوچک

 زمان چیدمان ادویه در کابینت بهتر است از خلاقیت خود استفاده کرده و فضاهای کوچک را در نظر بگیرید. بهترین فضا برای قرارگیری قوطی‌های ادویه، فضاهای بسیار کوچک، کشیده و باریک است.

 اگر بخواهید نظم محیط را حفظ کنید انتخاب چنین فضاهای به شما این آزادی عمل را خواهد داد تا بتوانید دسترسی بهتری به وسایل مورد نیاز خود داشته باشید.

 بررسی محیط‌های غیر قابل دسترس در کابینت و آشپزخانه می‌تواند تا حدود زیادی به شما کمک نماید تا برای قرارگیری ادویه بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

  •  استفاده از شیشه یا قوطی مناسب برای ادویه

 یکی از نکات کلیدی در زمان چیدمان ادویه در کابینت توجه کردن به خرید شیشه‌های ادویه است. با توجه به گستردگی محصولات موجود در بازار برای تهیه شیشه یا قوطی ادویه بهتر است انتخاب خود را متناسب با نیاز و فضای آشپزخانه خود انجام دهید. 

از انواع محصولات نگهدارنده ادویه می‌توان به بانکه‌های شیشه‌ای، قوطی‌های پلاستیکی، بانکه‌های استیل و غیره اشاره کرد.

 محصولات شیشه‌ای با توجه به طراحی زیبایی و جلوگیری از ورود ذرات آلوده، به عنوان بهترین گزینه برای نگهداری ادویه جات هستند. در صورتی که جنس مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است همه محصولات را در یک سایز خریداری کنید چرا که این امر باعث ایجاد نظم بیشتر در محیط خواهد شد.

 بسیاری از خانم‌ها زیبایی شیشه‌های ادویه را در هنگام خرید در اولویت خود قرار می‌دهند و برخی دیگر به دنبال انتخاب محصولاتی هستند که کارایی بیشتری دارند. انتخاب نهایی جا ادویه بر اساس نگرش شما می‌تواند متفاوت باشد.

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

  •  جمع بندی

بسیاری از خانم‌ها برای این که احساس خوشایندی در محیط آشپزخانه داشته باشند ترجیح می‌دهند تا محیط آشپزخانه را به گونه‌ای طراحی نمایند که باب میل آنها باشد. 

قرارگیری مرتب وسایل و لوازم آشپزخانه درون کابینت باعث ایجاد حس خوشایندی در خانم‌ها می‌شود. یکی از مسائل مهم در چینش محیط آشپزخانه، توجه کردن به چیدمان ادویه در کابینت است.

 خانم‌های خانه‌دار بر اساس محیط آشپزخانه و نوع شیشه ادویه‌ای که در اختیار دارند می‌توانند یک طراحی منحصر به فرد برای چیدمان این وسایل داشته باشند. 

یکی از نکات کلیدی در زمان چیدمان ادویه درون کابینت دسترسی آسان به آن است. دسترسی آسان باعث خواهد شد تا خانم‌ها در هنگام آشپزی بتوانند به ادویه‌های مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 در این مقاله سعی شده است تا به صورت کامل چیدمان ادویه در کابینت بیان شود تا اگر دارای آشپزخانه بزرگ و یا کوچک هستید، بتوانید شیوه طراحی مناسبی را اتخاذ کنید. 

علاوه بر شیوه‌های بیان شده در این مقاله شما برای چیدن جا ادویه‌های خود درون کابینت چه راه‌هایی را پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

 میتوانید برای خرید نظم دهنده های ادویه شامل برچسب ضدآب،شیشه،قوطی نمک پاشی،جاحبوباتی و یا استند های کشویی و رومیزی ادویه از قسمت فروشگاه ما دیدن فرمایید.

منبع:  https://www.goodhousekeeping.com

آموزش نظم دهی به ادویه در آشپزخانه و کشو باکمترین هزینه-۱۰۰%

در حال ارسال
نظرات کاربر
۳ (۲ رای)
کلیدواژه : اخبار
اسکندر کریمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *